Květen 2013

Dlouhá doba plyne jako voda z kohoutku

31. května 2013 v 11:34 | E.
Zdravím všechny. Na začátku se chci omluvit za dlouhou nepřítomnost ale momentálně nám předělávájí byt a na počítač se doma nedostanu. Proto píšu tento článek ve škole. Upřímně, nevím jak dlouho ještě doma nebudu mít přístup k blogu. Budu se snažit jakkoliv psát články jestli to bude možné. Prosím affs, nemažte si mě!! Nemůžu za to a ráda bych obíhala ale opravdu to momentálně nejde. Vydržte, brzy bude záplava článků. Děkuji za pochopení.

Nadpis který nemá název

5. května 2013 v 16:14 | E. |  Write
Takže je tu neděle. Jak to rychle utíká. Neuvěřitelný. Za chvilku opět konec školního roku a budeme zase o něco starší, někdo o něco chytřejší a málokdo o něco vyspělejší. Ale co, bavme se, to je hlavní. Včera jsem zůstala doma a sledovala filmy. Pustila jsem si Ted a poprvé jsem se koukla na film Chralieho malá tajemství, který mě naprosto dostal. Je skvělej! Kdo neviděl, určitě se podívejte. A také jsem viděla Zvonilku tajemství křídel. Nejdřív jsem to pustila kvůli mojí ségře ale pak jsem se do toho sama zakoukala, náhodou, moc hezká pohádka.
Teď půjdu koukat na Gossip Girl. Ale nemůžu se dočkat dalšího dílu The Vampire Diaries a Pretty little liars. A píšu knihu. Zase. Už třetí. Už koumám jaký příběh na kapitoly tu tedy bude...
Zítra místo školy jdeme do kina. Jo, přesně tak. Střední škola je skvělá když jsou maturity. Nemůžeme tam být a tak půjdeme v pondělí a v úterý do kina. Pondělí budou Bídníci, v úterý Nevědomí. Volno jsme měli i ve čtvrtek a v pátek. Bylo to fajn. Ale zase to pomine a čekají nás testy. Já si hlavně musím dopsat 2 testy z ekonomiky a vůbec se mi do toho nechce. Upřímně, ekonomika mě nějak nebaví. Pak musím víc máknout na češtině, ale tu mám ráda. Máme skvělou učitelku takže to jde samo. A pak zemák a základy přírodních věd. Mám tam napsanou na vysvědčení trojku. To mě vážně naštvalo. Vezmu si nějakej referát a bude to.
Chci začít na něčem pracovat. Na celkové změně... konkrétně o tom mluvit asi není zase tak podstatné ale chci zkrátka toho spoustu změnit. Sebe, okolí a dál šířít mé nápady a myšlenky. Snad se mi to brzy splní.
A hlavně, miluju sny. Věnuju se jim a rozumím co mi chtějí sdělit. Vždy je ve snech řešení určitých problémů, jen jim musíte umět naslouchat. Ale dnešní sen jsem si opravdu užila a vím zase o něco víc, co bych měla udělat. A co vy a sny?
Mimochodem, teď jsem si stáhla horor Žena v černém. Máte rádi horory, nebo se spíše bojíte? Já se bojím děsně ale miluju pocit strachu takže se na horory koukám proto že se bojím. Já vím, je to matoucí. Ale ještě jsem neviděla spoustu děsných hororů, ovšem mám v plánu se na ně podívat. Momentálně jsem ale spíše naladěná na oblíbené seriály bez kterých si už svůj život neumím představit a také na komedie či romantické filmy.
A jaký máte vztah s rodiči? U mě teda nic moc.. Teď se s mámou celkem hádáme, ale s jistotou můžu říct že moje chyba to není. Až to máma pochopí, bude jí to líto, ale na to už bude pozdě. A pak je tu nevlastní táta... O něm bych mohla napsat horor a byl by asi nekonečnej. Kdo mi skutečně rozumí? Já ani nevím. Jsem podstatně jiná. Myslím trochu jinak než lidi v mém věku. Podle odborných testů mám myšlení na úrovni dospělé osoby ale přesto jiné.. A za to jsem ráda. Další krok k tomu abych pomohla, abych uskutečnila něco co pomůže... No, takže jsem to nedopověděla.. Kdo že mi rozumí? Mám kamarády, mám je ráda a jsou asi jediní kterým se můžu svěřit. I když dá se říct že zase tak blízcí si nejsme a to je škoda. to se také musí změnit.
Tak moc doufám v něco víc. V myšlenkách prosím, mám představivist a nápady co dál dělat ale víte, někdy je to těžké. Mám také spoustu špatnýh myšlenek které ty dobré omezují. Kdyby jste mě znali, myslím že by jste to chápali. což se nedá říct o lidech v mém okolí. Proto jsem ráda že tohle je místo kde se můžu vypsat, šířít něco co může pomoci ostatním. Inspirovat. Proto to tu chci více rozvíjet. A věřte, nikdo mě nezastaví v ničem co chci. To samé platí pro vás. Pokud máte nějaký svůj sen, je možné ho dosáhnout. Stačí mít odvahu a sílu věřit tomu...


This blog was created on 14.3.2013.