Červen 2013

Den za dnem tu kráčí a zkoušení ve školách nad námi krouží jako supi nad jídlem

12. června 2013 v 14:25 | E.
Takže, další článek. Ve škole máme přístup do počítačové učebny takže když budu mít čas tak sem zajdu abych mohla psát a dělat svou tvorbu. Také píšu knížku a sbírku básní. Rozvíjím svoji fantazii do všech stran. Upřímně, je to snad to jediné co mě ještě drží nad vodou. Doma je to šílené. Moje máma se mi naprosto přestala věnovat a hlavně mi naslouchat. Je jí jedno jak se cítím a jestli mám nějaký problém, nesmím jí s tím otravovat. A hlavně, otčím. Vždycky jsem s ním měla problém ale teď to přerůstá všechny normy. Nesnáším ho. Nesnáším jeho povahu, jak se chová, jak chodí, jak dýchá... Naprosto všechno mě na něm odpuzuje. A příjde mi naprosto hnusné že tenhle chlap se dotýká mojí mámy a hlavně že je otcem mojí malé sestry. S mojí mámou jsou manželé už od roku 2007 a setra se narodila v roce 2009. Vždycky byl hnusnej ale teď je to čím dál horší. A hlavně, moje máma už má názory jako on. Má jeho slovní zásobu i styl jak mluví. Říká věci které by sama nikdy neřekla.

CarolinePettersson
Ale dost tohoto. Ve škole spousta zkoušek. Písemky, testy a podobně. A také sepsat povinnou četbu k maturitě. Mám hotovou zatím jen Janu Eyrovou, Romeo a Julie, Krysař a Hospodine, pomiluj ny. Už se nám to blíží. Zítra základy přírodních věd. Pondělí český jazyk, úterý dějiny, středa závěrečná písemka z matiky a pak ještě od všeho. Ale hlavně, 25.6. opět nastupuji do nemocnice. Asi jen do 27. nebo 28. ale přece. Záleží na tom, jaká vyšetření budou chtít. Jestli jen magnet a neurologie, je to v suchu ale chtějí opět i lumbální punkci a to bych musela v kuse zase ležet 14 dní. Hlavně si chci ale jít osobně pro vysvědčení. Je to pro mě důležité. Konec prvního ročníku. Musím to přece přebrat já. V nemocnici jsem strávila tenhle rok už i své 16. narozeniny. Nechci tam strávit i den vysvědčení. Doufám že to dobře dopadne. Nejraději bych tam nejela vůbec ale zdravotní problémy jsou tu pořád, to musím uznat.
Momentálně se nám dodělávají pokoje. Velká místnost kde jsou dvě okna se rozpůlila aby jsem měla pokoj já zvlášť a má sestra zvlášť. Přece jen, je mezi námi velký věkový rozdíl. Mě je 16 a Monice budou 4 roky. Ale to čím se místnost rozdělila je děsné. Skelná vata. Je mezi stěnami na odhlučnění. Ano, mám z ní strach. Pokud někdo máte pokoj odhlučnění nebo zateplený také touto vatou, dejte mi vědět, prosím. Opravdu by mi to pomohlo.Cipők csajoknak (különböző stílusban) - Piciszív
A mám nápad. Určitě každý potřebuje materiály do školy. Ať už od referátů, po knížky a nějaké informace. Udělám zde rubriku škola. Budou tam základní předměty a referáty či informace k nim. Bude tam například český jazyk a k němu referáty na knihy z povinné četby. Myslím že se to bude všem velmi hodit. Pokud s tím souhlasíte, pište klidně nějaké návrhy, co by tato rubrika měla ještě obsahovat. Ale bohužel se k vytvoření toho dostanu až zítra. Opět půjdu podle všeho do učebny ve škole, zapnu počítač a monitor, budu sedět u okna, dívat se ven a také na klávesnici a poslouchat zvuky, snad přicházejícího léta a vymýšlet články.
Teď už musím ale jít. Mám tu povoleno být jenom do 15:00 jinak mě tu zamknou. Trochu mě i z toho počasí bolí hlava. Takže hned co vyzvednu ségru ze školky, myslím že si půjdu lehnout. Mějte se prozatím krásně, užívejte sluníčka a držím palce při různých písemkách a zkouškách.
Vaše E...


This blog was created on 14.3.2013.