About Pretty Little Liars

30. července 2013 v 20:01 | E. |  PLL - O seriálu
Seriál Pretty Little Liars v překladu Krásné malé lhářky je v současnosti velmi oblíben u amerického televizního publika. Je určen hlavně pro teenagery, kteří hledají dobrodružství. Výhodou je, že dívky jsou ve stejném věku jako mladá generace, která seriál sleduje. Díky tomu se diváci mohou velmi dobře vžít do rolí a nechat se vtáhnout do děje.
Příběh z městečka Rosewood, popisuje životní osudy mladých dívek, které přišli o svoji největší kamarádku, která nejprve tragicky zmizela a následně bylo nalezeno její mrtvé tělo. V současnosti se v Americe vysílá již druhá série. Samozřejmě je možné se na internetu dopátrat jednotlivých dílů, které ještě nechodí v televizi u nás. Bez problémů najdete i titulky k jednotlivým dílům.
Hlavní herečky jsou Lucy Hale, Ashley Benson, Shay Mitchell, Sasha Pieterse a Troian Bellisario. V seriálu ztvárňují role ve stejném pořadí, tedy Aria Montgomery, Hanna Martin, Emily Fields, Alison Di Laurentis a Spencer Hastings. Celý seriál je natočen podle knižní předlohy Sary Shepard. Hodnocení diváků se vyšplhalo těsně pod 80 procent, díky tomu můžeme hovořit, že je před námi s největší pravděpodobností další úspěšný seriál. Nejlepší však bude, když si každý z nás na vlastní kůži okusí, jak to ve skutečnosti je.
Předem je důležité říci, že seriál asi nebude bavit střední a starší generace, které se již na problémy, do nichž se dívky dostanou dívají jinýma očima. Přesto se však mohou vyskytnou i výjimky, které potvrzují pravidlo. Proto neváhejte a nechte se unést zajímavým příběhem.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 GG GG | Web | 8. srpna 2013 v 15:53 | Reagovat

Milujem tento seriál <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama..


This blog was created on 14.3.2013.