Prosinec 2013

The Carrie Diaries - Zajímavosti

30. prosince 2013 v 12:36 | - A |  TCD - Zajímavosti

V původním seriálu Sex ve městě (od r. 1998) Carrie (Sarah Jessica Parker) říká, že otec opustil ji i matku, když jí bylo pět let. V tomto seriálu naopak vyrůstá pouze s otcem, protože její matka zemřela.

Seriál je vytvořen podle knižních předloh "Deníky Carrie B." a "Deníky Carrie B. - Léto ve Městě". I přesto se ale seriál knižní předlohy drží minimálně. Autorkou knih je stejná spisovatelka Candace Bushnell, která napsala knižní předlohu k seriálu Sex ve Městě (od r. 1998).

Filmování probíhalo v New Yorku.

Dvanáctý díl první série "A First Time for Everything" je věnován zpěvačce Madonně, která v té době právě začínala.

Představitelka Carrie Bradshaw AnnaSophia Robb nosila při natáčení paruku, protože natáčení vlasů zabíralo moc času.

Při střihu na Carriino (AnnaSophia Robb) rodné město je možné všimnout si, že střih je stejný, jaký používají tvůrci seriálu Pretty Little Liars pro své město Rosewood.


THE CARRIE DIARIES - 1x07 Caught - Synopsis

30. prosince 2013 v 12:24 | - A |  TCD - 1. série - Popis epizod
Carrie pozve na zimní ples George. Především proto, aby naštvala Sebastiana, ke kterému stále ve skrytu duše chová city. To se jí podaří a Sebastian ztropí žárlivou scénu. Z toho důvodu Carrie v doprovodu George opět z plesu odchází a stahují se do ústraní. Když na ní George naléhá ohledně sexu, Carrie se s ním okamžitě rozejde.
Maggie se opět neubrání svým vášním a uklouzne opět s policejním kolegou svého otce. K její smůle ji u celého aktu zahlédne Donna. Celou situaci chce využít ve svůj prospěch a tak Maggie vyhrožuje, že pokud nebude držet Carrie od Christiana dál, vyzradí její tajemství nejen Waltovi, ale i celé její rodině a přátelům.


THE CARRIE DIARIES - 1x06 Endgame - Synopsis

30. prosince 2013 v 12:23 | - A |  TCD - 1. série - Popis epizod
Carrie se snaží na Díkůvzdání zuby nehty udržet tradici její maminky a vytvořit perfektní večeři se vším všudy. Nic jí ale nevychází a neustále jí někdo klade klacky pod nohy. Večeře skončí naprostým fiaskem a spáleným krocanem.
Sebastian si sám prochází rodinnou krizí a ve stavu osamění ho to dovede až ke Carriiným dveřím, i když stále chodí s Donnou.


THE CARRIE DIARIES - 1x05 Dangerous Territory - Synopsis

30. prosince 2013 v 12:22 | - A |  TCD - 1. série - Popis epizod
Carrie narazí na starého kamaráda George. Téměř okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra a tak ji George pozve na rodinný večírek. Carrie z počátku v přijmutí pozvání brání její city k Sebastianovi, když ho ale zahlédne s Donnou, odevzdá se naději na nový fungující vztah naplno. Mouse je nadšená, že se k sobě se Sethem opět vrátili. Její obavy z toho, že mezi nimi sex nebude dost dobrý, začínají narůstat a tak se obrací s prosbou o pomoc na Walta. Tom ztratí svůj snubní prsten a díky tomu si uvědomuje, že od smrti jeho manželky uplynula již dlouhá doba a že je možná načase začít opět randit.


Spoilers - Pretty Little Liars 4 season

29. prosince 2013 v 18:37 | - A |  PLL - 4. série - Novinky&Spoilery

~ Emily řekne Paige, že je Alison naživu. Co udělá Paige pak, bude to neodpustitelné,

~ Paige napíše anonymní dopis na policii, ve kterém bude psát o tom, že je Alison naživu, což povede policistů k otevření případu a budou se o Alison vyptávat i lhářek

~ Nový kluk Dean, kterého si zahrál Nate Buzolic pomůže Spencer s jejím drogovým problémem,

~ Caleb bude v zimní premiéře, ale už se v série 4 neobjeví. Hanna a Caleb se rozejdou v dobrém a nakonec Hanna zaměří svou pozornost na někoho jiného. Bude to Travis.

Pretty little liars 4 season - Spoilers

29. prosince 2013 v 18:34 | - A |  PLL - 4. série - Novinky&Spoilery


- Toby a Spencer v Tobyho podkroví - Toby má možná důkaz, že se jeho matka nezabila, všechny stopy vedou zpět do Radley sanatoria

- Hanna, Emily a Aria v Brew - vyprávějí se o setkání s přáteli pohřešovaných dívek, přichází Caleb

- Caleb a Hanna mají společnou scénu v Brew

- Emily a Hanna se setkají s dvěma přáteli pohřešovaných dívek.

- Hanna rozmlouvá s Aroiu po telefonu o utkání, když slyší její matku, která si vypráví s paní DiLaurentisovou pro kterou bude nyní pracovat
- Ezra čte knihu, přichází k němu Mona, která mu řekne, že hledá poradce

- Na lavičce v parku sedí Hanna s Calebem. Hanna mu říká o své mámě a Jessice - Caleb jí řekne, že se potřebuje vrátit zpět do Ravenswoodu.

- Spencer, Toby a pan Hastings diskutují o Radley sanatoriu

Pretty Little Liars - Spoilers

28. prosince 2013 v 18:26 | - A |  PLL - 4. série - Novinky&Spoilery

¤ Lhářky diskutují o Alison v Spenceřině domě.
¤ Lhářky navštíví Alisonin předpokládaný hrob.
¤ Hanna hledá doma jiné dívky, které zmizely ve stejný čas jako Alison, když přijde Ashley Marin a mluví s Hannou, že má problém, najít si práci.
¤ Hanna a Mona se povídají na školní chodbě.
¤ Všichni v Ezrovi třídě diskutují o Dr. Jekyll & Mr. Hyde, vtom zazvoní zvonek, Ezra řekne Arie, aby zůstala.
¤ Hanna řekne Emily a Spencer, že možná našla dívku, která dostávala zprávy od "A"
¤ Ezra si vypráví s Aroiu, řekne jí, že po maturitě to s ní chce zkusit znovu
¤ Spencer diskutuje se svým otcem o Jasonově pobytu
¤ Hanna otevírá deník, vtom dostane zprávu od přítele nezvěstné dívky.

Jennifer nearly choked to death on the set of "Mockingjay - Part 1"

28. prosince 2013 v 18:20 | - A |  Jennifer Lawrence
Další zajímavý článek, tentokrát o nehodě na natáčení The Hunger Games: Mockingjay - Part 1.
Zdroj sdělil serveru Showbiz Spy toto: "Bylo to děsné. Natáčelo se v tunelu a rozbil se stroj na kouře, nedalo se dýchat a všichni panikařili." Jennifeřina postava Katniss prochází tunelem spolus s dalšími rebely a ten se náhle zaplní kouře, kvůli rozbité mašině. Režisér zařval, aby odtamtud okamžitě vytáhli Jennifer a ostatní! Štáb rychle pomohl hercům a ty jsou všichni v pořádku, jen se nadýchali kouře a tak se natáčení na dva dny přerušilo.

Netuším, kdy k tomuto došlo, vzhledem k tomu, že Jennifer je od 22. prosince /nejméňě/ doma v Lousville. Zřejmě jde o starší příhodu.

..


This blog was created on 14.3.2013.