Březen 2014

Ještě chvilku vydržte, prosím.

28. března 2014 v 16:56 | - A |  Write
Navštěvníci blogu, fanoušci seriálů a affska. Omlouvám se za nepřítomnost, ale v mém počítači nejde momentálně internet a přes mobil opravdu nelze přidávat články. Co nejdřív by mi ho měli přijít zapojit. A tak affska, omluvte mě z obíhání a kontrol. A všichni vydržte. Brzy budu zpět. Děkuji.
-A

Pretty Little Liars - Teorie i Jasonovi

23. března 2014 v 10:51 | - A |  PLL - 5. série - Novinky&Spoilery
Je tu zajímavá teorie o Jasonovi a dohodě mezi paní D a Hastingsem:
Na internetu se teď hoodně řeší to, s kým Jessica a hlavně o kom mluvila v den zmizení Ali po telefonu. :
"Nechápu to. Jak se to mohlo stát?"
K Alison: "Nechci, abys dnes chodila ven".
Do telefonu: "Musíš někoho poslat, hned. Ano? A máme nějaké novinky? Prosím rychle, opravdu se bojím. Prosím pošlete někoho."
Z rozhovoru je jasné,že se možná dostal ven někdo,kdo neměl,koho se paní D velmi bojí a má strach,že by mohl ublížit Alison-proto jí zakázala jít ven..? Aaa..po internetu koluje,že ten člověk,který se dostal ven je dvojče JASONA! (božínku,řeší se okolo PLL vůbec něco jiného než to,že má někdo dvojče?:DDD) -to dvojče může být i dívka, která trpí nějakou psychickou poruchou. Jelikož otcem Jasona je Peter Hastings, vysvětlovalo by to, proč se tak hrozně snažil zavřít Radley (a pak couvnul) a zamést tak fakt, že Jason je z dvojčat.Možná právě to je dohoda mezi ním a Jessicou.-on nevyzradí tajemství o dvojčeti a ona neřekne to,že byla Spencer na drogách. Navíc z tohohle gifu: http://31.media.tumblr.com/cbbf0e2639bb6300805771de8ddd611d/tumblr_n2p60tJ8Wc1t4mreyo5_250.gif < jde jasně vidět,že paní D měla vyděšený výraz ještě předtím,než někdo bouchnul Ali do hlavy (když se někdo k Ali teprve blížil) to znamená,že z toho člověka měla strach celou tu dobu.A tohle trochu vyvrací teorie o tom,že by to byl právě Jason,kdo bouchnul Ali do hlavy-protože z toho paní D strach neměla/nemá..
Osoba, kterou Jessica zřejmě kryje tedy může být dvojče Jasona. Zahrábáním Ali a mlčením se společně s Peterem oba dva ujistili, že se nikdo o utajovaném dvojčeti nedozví.
Samozřejmě se ve spoilerech píše,že má dvojče Cece..ale může to být jen fáma..

Pretty Little Liars - Spoilers - 5 season, 1 episode

23. března 2014 v 10:47 | - A |  PLL - 5. série - Novinky&Spoilery
Epizoda 5x01 se jmenuje Útěk z New Yorku .
Hlavní postavy - Aria Montgomery ,Hanna Marin, Spencer Hastings, Emily Fields, Alison DiLaurentis, Mona Vanderwall

Vracející se postavy - Ezra Fitz, Noel Kahn, Lucas Gottesman, Paige McCullers, Peter Hastings, Veronica Hastings, Mellisa Hastings
Další postavy - Ella Montgomery, Toby Cavanaugh
Ezra bude v epizodě.

Lhářky, Ezra a Ali budou v současné době v New Yorku.
Lucas se vráti v epizodě 5x01.
Lucas bude velkou částí Hanninýho příběhu.
Alison se vrátí zpět do Rosewoodu.
Mona bude na Alisoniným seznamu podezřelých.
Melissa zná velké tajemství a bude důležitá v prvních 12ti epizodách 5.série.
Ezra po střelení ztratí paměť.
Šokující zvrat v 5x02.
Epizoda 5x05 bude 100. epizoda a Caleb se v ní vrací do Rosewoodu.
Caleb se setká s Ali a bude mezi nimi nějaké jiskření.
5.sézona bude sezónou příchodů a oslav.
Noelovo tajemství bude hrát důležitou úlohu.
Kromě halloweenské epizody, producenti připravují i vánoční epizodu, která bude vysílaná samostatně v prosinci + sníh.
Paige bude v epizodě 5x01.
V této epizodě se bude řešit i milostný trojúhelní - Paige + Emily + Alison

Diskuze: Kdo je -A?

21. března 2014 v 18:03 | - A
http://4.bp.blogspot.com/-1bral2N8znE/T_yWOnm250I/AAAAAAAACME/G9akRIWS3bQ/s1600/who+is.png

Rozhodla jsem se založit diskuzi o tom, kdo je ''-A''. V komentářítch se můžete podělit o své teorie, názory, nápady, postřehy ohledně toho kdo by to mohl být.

A moje teorie? Po shlédnutí posledního dílu 4. série si myslím, že by to mohl být Jason. Proto dotyčného který Alison udeřil do hlavy, paní D. kryla. A Jason přece říkal že byl na léčení, a přitom jsme se dozvěděli že ta klinika už neexistuje. Hodně věcí podle mě ukazuje právě na něj. Velmi ráda ucítám i vaše názory.

Pretty Little Liars - Interview with Marlene King about finale and season 5 and 5x01

21. března 2014 v 9:51 | - A |  PLL - 5. série - Novinky&Spoilery
Vypadalo to, že na konci epizody byli dvě velká úmrtí, potvrdíte, zda je jakýkoliv z nich najisto mrtvý?
Marlene King: Myslím, že bychom to nechali odehrát. 'Najisto mrtvý' není nikdy vážně -- když musím zavolat lidem a říct jim, že jejich postava umře. Vždycky jsem říkala, že Alison je mrtvá od pilotu a ona je pravidelná postavam, takž prostě nikdy nevíte.
Začne 5. série přímo tam, kde jsme skončili?
Začne velmi blízko, jenom o pár okamžiků později.
To bylo od Ezry docela hrdinství. Jestli není mrtvý, je Aria připravená odpustit a zapomenout? Bude to začátek jejich vykoupení?
Jak jsem už řekla oběma hercům, není jednoduché vykoupit někoho, ale schytat za někoho kulku je dobrý způsob, jak začít.
Flaskback k noci, kdy Alison zmizela, byl skvělý, ale jsme zvědaví ohledně jedné části -- proč tam nebyla žádná scéna s Garrettem, Jennou a s hokejkou?
Myslím, že proto, protože jsme to už viděli. Víme, že to je součástí toho. Snažili jsme se jen ukázat věci, které jsme ještě neviděli nebo pokračování věcí, které jsme neviděli. Myslím, že lze předpokládat, že ta část byla pravdivá, protože jste jí včera neviděli znovu, neviděli jste jinou konfiguraci. Ptáte se na dobrý otázky, radši si dám víc kofeinu (směje se).
Děkuji. Také jsme si mysleli, že to může být časovým faktorem, kterým se epizoda řídí.
To taky, máš naprostou pravdu. Museli jsme být velmi konkrétní o vykreslení této epizody, byla to pravděpodobně jedna z největších výzev, které jsme dělali.
Bavme se o Melisse a o tom, co ví. Měli bychom si myslet, že možná Melissa zabila tu holku v hrobu nebo jen ví víc, než říká?
Rozhodně ví velmi velké tajemství a to hraje velmi důležitou roli v přístích 12 epizodách.
Existuje teorie, žee člověk, co praštil Alison kamenem musí být Jason, protože paní Diaurentisová by nechránila někoho jiného.
Řekla bych, že to je určitě místo pro poradu, že? Koho myslíte, že chrání? Takže on jde na vrchol seznamu podezřelých.
Ačkoli ten, kdo praštil Alison kamenem a kdo vlastně zabil tu holku v hrobu, tak to nemusela udělat ta samá osoba.
To je pravda, je to určitě pravda.
Současná -A a "A", které trápilo Alison než zmizela, myslíme si, že to je stejná osoba?
Um, no, ne. Řekla bych, že ne. Nevíme to, holky to neví. A Mona je na vrcholu seznamu podezřelých na základě flaskbacku, který Alison v noci vyprávěla, takže myslím, že to nevíme. Holky začali tu epizodu s myšlenkou, že paní DiLaurentisová je "A", ale když Ali vyprávěla ten příběh, pak doufejme, že se všemi svými novými informacemi dohromady. všechny mají různé kousky skládačky a začnou je skládat dohromady. Myslím, že pro Ali je Mona vážně na vrcholu seznamu podezřelých, ale proč by její matka chránila Monu? Tak to je velká otázka.
Naše rekapitulace si žádá otázku. Mona se chovala velmi nejasně, ale pro by jí paní DiLarentisová chránila? Nemůžeme se dočkat, až zjistíme, jak do toho všeho Mona navazuje.
Je to hodně legrace.
Říkala jste, že 5. série je skoro restart seriálu. Můžete říct víc o tom, jak to bude vypadat?
Premiéra je opravdu pokračováním finále. Je to tak trochu dvoudílné finále, je to hodně srandy. Je to naše první premiéra, která vypadá jako finále. Jsme opravdu nadšeni, že to natáčíme a holky jsou vážně nadšené, že se vrátí zpátky a budou dál vyprávět příběh. Ale po té epizodě je vážně dobrá druhá epizoda (5x02), která zase vypadá spíš víc jako premiéra. Ali je vážně zpátky v jejich životech takovým způsobem, který je více ze dne na den a je to jake začátek naší show, protože tam je pět Lhářek.
Tak jsme včera odemkli video "tell all" video a musíme říct, že jsme nadšeni, že se Lucas vrací zpátky.
Já jsem taky nadšená a on také -- je skvělým hercem a jsme vážně nadšeni, že ho v seriálu máme zpátky.
Na jaké straně Lucas je, když se vrátí, můžete nám to říct?
Nemůžu, protože to je vážně velkou částí první epizody. Je zpátky v premiéře, je tak trochu překvapivý host a je to vážně vzrušující. Byl by to spoiler, kdybych to prozradila.
Zkomplikuje Lucas Hanně život? Protože upřímně, tak trochu jsme vždycky tajně fandili Hanně a Lucasovi.
(Směje se) Je to vážně velkou součástí Hanninýho příběhu.
V tom videu také říkáte, že jedna Lhářka a její přítel jsou spolu ve spirále -- má to co dělat s Alisoniným návratem? Protože to vypadá, že její návrat by mohl být velkým faktorem v hodně vztazích.
Souhlasím, každý bude ovlivněn jejím návratem. Přidává to vrstvu do vývoje postavy, který vývoj jsme zatím neprozkoumali a jsme opravdu nadšení, že uvidíme, jak to příští rok dopadne.
Ali byla předtím taková včelí královna a nemyslíme, že jí pořád je.
V premiéře je taková skvělá scéna, která vážně pomáhá definovat, o čem série bude. Holky mluví o něčem velmi lehkém a jednoduchém a Alison k tomu nemůže mluvit, protože to není svět, ve kterém žije. Ona je outsiderem ve své vlastní skupině a je to tématem, o který v 5. sérii půjde.

Pretty Little Liars - Interview about 4x24 and more

19. března 2014 v 12:16 | - A |  PLL - 4. série - Novinky&Spoilery
Entertainment Weekly: Musím začít říkat, že série 4B je možná mojí oblíbenou.
Marlene King: Moje taky. Cítím to stejně. Mám pocit, že show vážně vyspěla a holky odvádějí takovou skvělou práci se svými rolemi a příběh je taková sranda. Všechno to pro nás přichází společně, vypadá to tak.
Od začátku jste to označovali jako sérii odpovědí. Proma naznačují, že zjistíme všechno o noci, kdy Ali umřela, takže dostaneme všechny naše odpovědi týkající se toho večera?
Je to přecpané odpověďmi! Holky najdou Alison nebo se setkají s Alison a ona jim doslova říká, "Řeknu vám všechno, co se stalo tu noc a teď, když jsme všechny spolu a máme všechny kousky, jestli nezjistíme, kdo je -A do konce noci, odcházím na dobro." Tak to je opravdu výstřel, který uvádí epizodu a pak si oprvadu dáva načas ukázat jim přes flashbacky všechno, co se stalo předtím, než šli holky do stodoly, proč se opozdila a pak co se stalo, zatímco holky spali a proč vlastně spali. Je to zábavný a fascinující. Tolik jsme se bavili tím, že se vrátíme tam, kde jsme začali. Bylo to jako takový uzavřený kruh.
V promech jsme viděli návrat Iana. Budou nějaké nové scény s Ianem, které jsme ještě neviděli?
Ian je v této show v nějkterých vážně velkých šťavnatých scénách. Víme, že do něj byla Alison zamilovaná a že spolu jeli do Hilton Head a něco z toho bude vidět. Nějaké věci, o terých jsme mluvli, že budou vidět v této finální epizodě, takže je vážně vzrušující ověřit věci, které jsme převzali,představy co máme, teorie co lidi mají. Spousta lidi měla pravdu o pár věcěch, když vidíme teorie a pak někteří lidé budou tuhle epizodu ověřovat - měli pravdu.
Dozvíme se identitu jiného člena "A" teamu?
Je to možné. Musím s tím být opatrná.
To je fér. Ale pořád se dopracováváme k tomu, kdo je tajemná Hlavní "A", že?
No, holky jdou do finále s teorií a jak se show odehrává, prozkoumají teorii, tu teorii o tom, že by byla "A" paní D.
A musíme si popovídat o ženě v černém...
Říkáme jí Černá Vdova, mimochodem. To je její přezdívka. Neznamená to, že je černá vdova, ale říkáme jí Černá Vdova, protože milujeme ten kostým.
Miluju to! Bude ve finále?
Nemůžu říct, protože to něco prozradí. Protože Černá Vdova se určitě podílí na konečném plánu Hlavní "A", zužuje to vaše možnosti toho, kdo by to mohl být. Ale uvidíte znovu Černou Vdovu a Černá Vdova je velmi zapojená a uvidíte tuto sérii Černou Vdovu bez kostýmu.
Přesuneme se k Jasonovi, zřejmě nebyl na odvykačce, jak tvrdil, takže dostaneme pohled na to, co dělal posledních několik měsíců?
Dostanete pohled víc v 5. sérii než ve finále.
A co ty kosti? Zjistíme, odkud se vzali?
"A" má tak velkej přístup k lidským částem. Je to bizarní, že? Kde "A" dostává všechny ty kosti? Myslím, že to zjistíte časem, časem.

Pretty Little Liars - Interview about 4x24

19. března 2014 v 12:13 | - A |  PLL - 4. série - Novinky&Spoilery
Objevil se tenhle rozhovor s Marlene King. Rozhovor se týká převážně finální epizody 4.série
TVLINE | Začněme s tou scénou, kde Hanna drží pistoli. Takhle epizoda skončí?
Nemůžu vám říct, jestli to je poslední scéna, protože by to mohl být příliš velký spoiler, ale miluji tu scénu. Zabralo nám celý den, než jsme jí natočili a říkali jsme si, "Tohle je PLL: akční film." ... Líbilo se nám vidět Hannu s pistolí v ruce, protože samozřejmě Ashley Benson hodně pistoli ovládala ve filmu Spring Breakers. Takže jsme byli jako, "Dejme Hanně tu pistoli." A když Spencer zařve, "Sundej si masku!" a všechny zakřičí, "Hned!" Říkala jsem si, "Dobře, vy jste takové drsňačky." Miluju to.
TVLINE | Jednou z největších záhad je to, kdo se pokusil zabít Ali. Zjistíme to ve finále?
Určitě to ve finále prozkoumáme a část z toho může být otázkou, kterou si ještě budeme muset zodpovědět. Ale to, co ve finále odhalíte je to, kdo pohřbil Ali.
TVLINE| Co šílená paní D? Jakou roli bude hrát ve finále?
Zjistíme docela brzo, že slova se šíří v Rosewoodu rychle ohledně toho, že je Alison DiLaurentisová naživu. Policie to ví a paní D to brzy zjistí. Dozvíte se toho spoustu. Ona je součástí toho, co se stalo tu noc, kdy Ali zmizela stejně jako příběhu současnosti.
TVLINE | Soudě podle oblečení, co má Alison na sobě v promo záběrech s Ezrou, vypadá to, že jejich scény se budou konat tu noc, kdy zmizela. Pravda?
Ano, tohle to vždycky prozradí. Díky bohu za ten žlutý top! Udělali jsme těch topů asi 20, proože si je už nemůžete koupit. Myslím, že jich teď máme 20, ale prošli jsme několika desítkami, jsem si jistá.
TVLINE| A dozvíme se něco nového o vztahu Ali a Ezry?
Oh ano. Holky jen spekulovali ohledně toho vztahu a to z rukopisu a stop, co Ali zanechala. Finále odhalí jak a kde se potkali, a co jejich vztah vážně byl.... Je tu něco, co se stalo, když se potkali, což je velmi zajímavé. Můžete být překvapeni tím, kdo byl lovec a kdo byl loven.
TVLINE| O jiném vztahu, Emilyin a Paigein zůstal jen tak viset ve vzduchu. Bude nějaké řešení?
Naposled jsme viděli holky, které byli na cestě do Filadelfie za Ali a nedostanou se zpátky do Rosewoodu ve finále. Takže tyto emocionální příběhy zahrnující přítele a přítelkyně se na chvíli přizdrží.
TVLINE |Znamená to, že holky uvidí Noela ve Filadelfii?
No, i když jsou holky ve Filadelfii, Alison vypráví hodně o tom, co se stalo tu noc, kdy zmizela a ten příběh se odehrává v Rosewoodu. Takže on by mohl být na obouch mítech.
DRUHÁ ČÁST ROZHOVORU SE NACHÁZÍ V CELÉM ČLÁNKU
TVLINE | Rozumím, že Melissa se objeví ve finále. Bude to ve flashbacku nebo to bude současnost?
Obojí! Melissa přijde domů z Londýna [a je ve flashbacích.]
TVLINE | Když už mluvíme o lidech, co se vrací domů, nedávno bylo potvrzeno, že se Caleb vrátí v 5. sérii. Bylo o tom netřeba přemýšlet?
Ano, jsme tak rádi, že ho můžeme přivítat doma. Byli jsme velmi smutný ze ztráty Ravenswoodu, ale vždycky jsme věděli, že ho chceme zpátky v našem světě, když byl seriál zrušený.
TVLINE|Je nějaká šance, že použijete PLL na odpovědění nějakých přetrvávajích otázek z finále Ravenswoodu?
Mluvili jsme o tom, ano. Ještě jsme se nedostali daleko, ale určitě mluvíme o využití této příležitosti.
TVLINE| Dovedu si představit, že Caleb se nemůže jen tak vrátit a říct, "Ahoj lidi, v Ravenswoodu se nic nestalo."
Jo, vrátí se jako velmi změněný člověk. Žil 10 epizod v Ravenswoodu, kde byli v sázce život a smrt a on si tam udělal nějaký skvělý kamarády taky.
TVLINE| Jak jeho návrat může ovlivnit Hanniny vztahy s ostatními kluky, řekněme s Travisem?
No, já miluji Hannu a Caleba spolu a myslím, že jejich poslední chvíle v Ravenswoodu opravdu shrnula, kde byli v té chvíli. Bylo to tak hořkosladké, ten krásný polibek. Věděli, že pak spolu nemůžou být, ale to bylo tehdy.
TVLINE| Finále je 95. epizodou. Máte něco připravené pro 100. epizodu?
No, právě začínáme dělat na epizodě 100. Chystám se jí napsat. Budeme se hodně bavit s rozhodováním, které příběhy udělat a co říci. Není to premiéra nebo finále, ale přesto chceme, aby to byla velmi speciální epizoda.
TVLINE | Můžete říci, jestli 5. série navazuje přesně tam, kde končí finále 4. série?
Vlastně můžu říct. Jsou to dvě části. Letní premiéra (5. série) je jako součást finále. Obě epizody jsou velké a odvážné a zatímco naše premiéry sérií jsou obvykle jako začátek něčeho, ale premiéra 5. série je jako finále, tolik jsme se přitom bavili.
TVLINE | Budou mezi epizodami viset nějaké životy na vlásku? Nějaká případná úmrtí?
Ano...myslím. Opravdu nechcete žít v Rosewoodu. Nepřežili by jste tam moc dlouho.
Když už mluvíme o přežívání, žádný seriál ABC Family nikdy nejde za hranici 5 sérií. Máte nějaký nápad v hlavě pro to, jak/kdy může skončit Pretty Little Liars?
Známe konec seriálu a není to v 5. sérii. Vím, že seriál neskončí 5. sérií, i když nemáme potvrzenou 6. sérii. Konec 5. série nás určitě pustí do 6. série. Myslím, že jakmile nám řeknou datum ukončení, napíšeme to tak. Víme konec a jsme připraveni se tam dostat, ale potřebujeme oznámení 12 epizod, abychom se tam dostali.
TVLINE | Jsem si jistá, že vám dají dalších 6 sérií, jestli o ně požádáte.
No, my chceme, aby si show zachovala svou integritu a chytrost a cítíme, že pořád dosahujeme tohohle cíle. Když to bude tak, že to už tak není, tak to myslím bude načase skončit.

Pretty Little Liars - Spoilers - What to expect in the season finale & more!

18. března 2014 v 11:10 | - A |  PLL - 4. série - Novinky&Spoilery
Šokující Ezria zvrat ve finále !
Výkonná producentka Marlene King naznačila na Paleyfeste 2014 fanouškům, že od finální 24. epizody, která bude odvysílána v úterý mají čekat šokující Ezria zvrat. Přislíbila, že dostaneme tunu odpovědí, které nebyly zodpovězeny . Fanouškům, kteří se zúčastnili PaleyFeste byl puštěn Sneak Peek , ve kterém Ali začíná vyprávět svůj příběh lhářkám , hovoří o podezření , že každá z nich byla v usvědčujícím videu . V dalším klipu byla Alison se svou matkou . Paní DiLaurentisová měla záhadný telefonát a snaží se Alison zastavit, aby nikam nešla a varuje ji, že Spencer a její rodině se nedá věřit . Alison popadne lahvičku s pilulkami na spaní . Jak je použila ? A jakou roli sehrály v tu noc , kdy zmizela ? Zjistíte to 18. března na ABC Family .

Caleb se brzy vrátí zpět do Rosewoodu !
Zaznamenejte si do kalendáře ! Hanna a Caleb budou spolu v epizodě 5x05 , která bude zároveň stou epizodou . Minulý týden totiž vyšlo na povrch, že Tyler Blackburn si zahraje opět Caleba Riverse poté, co byl spin - off Ravenswood zrušen kvůli nízké sledovanosti . Otázka, kterou položili fanoušci zněla takto : " Oživí Hanna a Caleb svůj vztah ? " Výkonní producenti na to měli nejasnou a nejednoznačnou odpověď: " Hanna má kolem sebe několika mužů a má si z čeho vybírat ( zajímá se o Travise a dokonce flirtovala i s detektivem Holbrookem ) " . Ashley Benson je šťastná , že se vrátí .

5. sezóna bude zcela novou avšak přivítání Ali nebude tak snadné !
Marlene King hovořila o tom , že 5. sezóna bude složitá zejména citově . Sasha Pieterse , která hrála mrtvou Alison DiLaurentis řekla, že " její návrat nebude snadný . Ali je nyní obětí " . Marlen dodává, že to bude mít velký vliv na každou z dívek a , rovněž se to bude týkat i jejich milostných vztahů.

Pretty Little Liars jako hudební epizoda ?
Producenti této show s ní počítají " Vždycky jsme chtěli dělat muzikál " . Sasha Pieterse dodala, že : " Každý z herců umí zpívat " a výkonný producent Oliver Goldstick to nevyloučil a řekl, že : " Režírovat to, bude trvat déle , ale nic není nemožné " .

Producenti z Pretty Little Liars chtějí, aby byl ze seriálu i film .
Marlene King řekla : " Povídáme si o tom celou dobu . Rádi bychom natočili i film . Samozřejmě bude nutné napsat k tomu scénář ... "

..


This blog was created on 14.3.2013.