Únor 2015

Spoilers about 5B

15. února 2015 v 18:56 | - A |  PLL - 5. série - Novinky&Spoilery
~ Hlavní "A" je žena,
~ Spencer sa snaží najít svojí biologickou matku, protože Veronica nemohla otěhotnět, a tak si spolu s Petrem adoptovali děvčátko,
~ Brzy se celé město dozví, že Alison, Hanna, Aria, Spencer a Emily jsou vinny za to, co se stalo Jenně,
~ Dozvíme se kdo zabil Monu,
~ Paní Grunwaldová řekne všechno, co se Calebovi přihodilo v Ravenswoodu,
~ Potom, co se Aria nedostane na vysokou školu jí Ezra požádá o ruku. 6. sezóna bude věnovaná přípravám na jejich svatbu,
~ Něco zlého se stane lhářkám, ale Alison je ochrání,
~ Ashley Marin skrývá špinavé tajemství, které je spojené s návratem Alison,
~ Na konci 5. sezóny zemře velmi důležitá osoba,
~ Na konci 5. sezóny se bude konat maturitní ples. "A" si takovou událost nenechá ujít,
~ Policie zjistí, že Aria zabila Shanu, ale Ezra to vezme na sebe a na krátký čas sa dostane do vězení.

Pretty Little Liars 5x21 Bloody Hell

15. února 2015 v 18:33 | - A |  PLL - 5. série - Popis epizod
S novými informacemi o vraždě Mony se lhářky rozhodli, že je třeba mluvit s Alison . Ale jakmile je pravda venku, Arii rychle dochází , že Mikovo zapojení s Monou a tímto novým odhalením by mohlo mít vážné důsledky pro její rodinu . Rozhodla se , že aby Mika ochránila a dostala Ali z vězení, lhářky zintenzivní své hledání informací o "A. "
Mezitím , Spencer zamíří do Londýna na důležitý vysokoškolský rozhovor, a Alison někdo překvapivý pomůže s jejím obviněním .

Pretty Little Liars 5x20 Pretty isn't the Point

15. února 2015 v 18:32 | - A |  PLL - 5. série - Popis epizod
Hanna se rozhodla dostat peníze na školu bez pomoci druhých a tak se soustředí na snahu vyhrát místní soutěž krásy, a najme si trenéra, který by jí mohl zajistit vítězství . Rychle se dozvěděla, že budete muset mít víc než jen hezkou tvář na to, aby vyhrála hlavní cenu , Hanna se obrátí na Emily pro pomoc. Také potřebuje trochu pomoci , Aria žádá Andrewa , zda by jí pomohl dohlédnout na Mika , jehož stále podezřelé chování naznačuje mrazivé spojení se smrtí Mony . Co Aria nakonec zjistí , ztuhne její krev v žilách . Mezitím , Spencer se rozhodne pomoci Jonnyhmu .

Pretty Little Liars 5x19 Out, Damned Spot

15. února 2015 v 18:31 | - A |  PLL - 5. série - Popis epizod
Maturanti se zaměřují na jejich budoucí vysokoškolskou kariéru a cítí tlak, který přichází spolu s ním, Aria , Emily , Hanna a Spencer se nijak neliší . S podmíněným přijetím , Aria se musí zlepšit a očekává, že Andrew má pro ni nějakou doučovací pomoc. Také s úzkostí s přijetím na vysokou, Spencer se rozhodne udělat si přestávku a pomoci Jonnymmu s novým projektem . Hanna si nemusí lámat hlavu s přijetím na vysokou ale zjistí, že byla odmítnuta pro finanční pomoc , otočí se proto na otce pro pomoc. Mezitím Aria a dívky mají obavy o Mika po incidentu ve škole .

Pretty Little Liars 5×18 Oh, What Hard Luck Stories They All Hand Me

15. února 2015 v 18:30 | - A |  PLL - 5. série - Popis epizod
Noví lidé přináší nové problémy v epizodě "Oh, What Hard Luck Stories They All Hand Me".
Aria, Emily, Hanna a Spencer už se, co se týče nově příchozích do Rosewoodu, dříve spálily, takže není překvapením, že se tyhle čtyři dámy mají na pozoru, když jim cestu překříží někdo nový. Čím více času tráví Spencer s Jonnym, tím více přestává být tolik ostražitá. Emily se pořád snaží zjistit, jak je to s Taliou, jelikož její kolegyně i nadále vysílá smíšené signály. Když se ve městě objeví Monina kamarádka Lesli, dostává Hanna za úkol zjistit její příběh a vypátrat, jestli je Lesli opravdu tím, kým tvrdí. Dělají dívky dobře, že se před každým mají tak na pozoru, nebo si můžou dovolit trochu toho komfortu, kdy si nemusí dělat obavy, zda se jedná o léčku "A"?
Mezitím si Aria začíná dělat obavy kvůli Mikeovu chování a Holbrook se vrací do města.

Pretty Little Liars 5×17 The Bin of Sin

15. února 2015 v 18:26 | - A |  PLL - 5. série - Popis epizod
"A" na Hannu nachystalo léčku a Hanna se nehodlá vzdát bez boje v nové epizodě "The Bin of Sin".
Když má podezření, že Alison/"A" vyvázne z obvinění za Moninu vraždu, nemíní Hanna jen tak sedět a dopustit to. Caleb a její kamarádi se pokouší vymyslet bezpečný plán, jak Hannu dostat z bryndy, ten jí však nepřipadá dost dobrý, tak vezme osud do svých rukou a snaží se očistit svoje jméno.
Mezitím si vztahy dívek procházejí zatěžkávací zkouškou ve chvílích, kdy Aria řekne Ezrovi pravdu a Spenceřině pochybném chování i nadále staví Tobyho v práci do prekérní situace.

Pretty Little Liars 5x16 Over a Barrel

15. února 2015 v 18:25 | - A |  PLL - 5. série - Popis epizod
Aria, Hanna a Spencer mají kupu tajemství, zatímco Emily se snaží přenést přes záležitost s Paige v epizodě "Over a Barrel".
Je těžké udržet tajemství a obzvláště tehdy, když je máte před někým, koho milujete. Spencer spolu s Calebem pátrá po Monině zmizelém počítači, ale jejich pátrání by je mohlo nasměrovat za hranici toho, co je podle Tobyho ještě v pořádku. Aria se snaží posbírat odvahu a přiznat svou lež Ezrovi, když její pozornost odvrátí možná úplně beznadějné pátrání. A Hanna prožívá dilema ve chvíli, kdy se vrací pastor Ted s velkou novinkou a ona přitom kryje Ashleyino tajemství.
Mezitím musí Emily v práci snášet Taliiny nepříjemné návrhy, zatímco se snaží vyrovnat s rozchodem s Paige.

Pretty Little Liars 5x15 Fresh Meat

15. února 2015 v 18:24 | - A |  PLL - 5. série - Popis epizod
Spencer a Toby se hádají, zatímco Emily s Ariou se potýkají se situací, kterou nemůžou ovlivnit v nové epizodě "Fresh Meat".
Tobyho nová pozice na oddělení rosewoodské policie měla Lhářkám pomoci, jak konečně ukončit hru Ali/"A". Když se však objeví překvapivý důkaz, zažívá Toby ošemetnou situaci, kdy si má zvolit mezi prací a Spencer. Jelikož se nedá věřit policii ani překvapivě objevujícím se důkazům, snaží se Spencer přesvědčit Tobyho, aby se tentokrát vykašlal na morálku, což na jejich vztah vyvíjí stres.
Mezitím Emily a Aria učiní drastická opatření, aby získaly kontrolu nad věcmi, nad kterými nyní kontrolu nemají a které by mohly ovlivnit jejich budoucnost.

Pretty Little Liars 5x14 Through a Glass, Darkly

15. února 2015 v 18:23 | - A |  PLL - 5. série - Popis epizod
Lhářky se snaží dosáhnout spravedlnosti v zimní premiéře PLL. Aria, Emily, Hanna a Spencer jsou odhodlané dokázat, že Alison zabila Monu v epizodě "Through a Glass, Darkly".
Uplynuly tři měsíce, Moniny přátelé a rodina stále truchlí a jsou skálopevně přesvědčeni, že Alison měla s Moninou smrtí něco společného. Lhářky jsou připravené ukončit hru "A" a nastolit spravedlnost ohledně Moniny smrti, takže rozjíždí pátrání po důkazech, které by mohly dokázat, že Alison Monu zabila. Ale když Alison stále tvrdí, že je nevinná, a taky se jeví, že má zdánlivě dokonalé alibi, uchylují se Lhářky k pochybnějším taktikám, kterými by se Ali zbavily.
Mezitím se Emily s Paige dostaly do bodu, kdy se musí rozhodnout, co s jejich vztahem bude dál, a Aria si začíná dělat starosti ohledně své budoucnosti.
..


This blog was created on 14.3.2013.